Liderzy w biznesie

Masz trudne wyzwania? Chcemy ci pomóc. Prawdopodobnie dotarłeś na tę stronę, ponieważ wiesz, że zmiana jest jedyną stałą – szczególnie w dzisiejszych czasach. Będąc Liderem w organizacji, zdajesz sobie sprawę z potrzeby ciągłego rozwoju, aby motywować swoich najlepszych ludzi i odkrywać nowe możliwości dla biznesu. Przecież naprawdę chcesz się wyróżnić i rozwijać swój zespół!

PROGRAMY ROZWOJU PRZYWÓDZTWA

PROGRAMY ROZWOJU ZARZĄDZANIA

CENTRUM KOMPETENCYJNE

Z pewnością już wiesz, że proste i płaskie schematy w organizacjach zmieniają nie tylko strukturę, ale też kierunek rozwoju ludzi w zespołach. Dawniej kariera była utożsamiana głównie z awansem przywódczym; dzisiaj stoimy przed wyzwaniem opracowania atrakcyjnych ścieżek rozwojowych dla zespołów, liderów i specjalistów. Można podsumować to zjawisko metaforą rozwojową: „Rozwój to nieustanna podróż w nowe i fascynujące miejsca... ale bez wsiadania do windy”.

Pisząc o tym, akcentujemy rozumienie rozwoju jako wzrostu w zakresie odpowiedzialności i rozwoju osobistego, włączając postępy w rozwijaniu kompetencji. Ani nowi ludzie w zespołach, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, ani bardzo doświadczeni pracownicy, wnoszący istotny wkład w sukces firmy – nie mogą mieć poczucia „ślepego zaułka” w karierze.  Projektujemy dla was krótkie formy edukacyjne, które pomogą zespołom nieustannie rozwijać kompetencje i doskonalić się w potrzebnych im obszarach.

 

KULTURA ORGANIZACJI

Jaką chcecie być organizacją dla obecnych i nowych generacji ludzi? Jaki wpływ chcecie po sobie pozostawić? To kluczowe pytania na drodze definiowania kultury waszej organizacji. Z przyjemnością pomożemy wam znaleźć na nie aktualne odpowiedzi.

Chcemy wspierać waszą organizację w poszukiwaniu lub ewolucji przewagi kulturowej. To dla tej przewagi pozostaną z wami utalentowani pracownicy i ważni klienci. Każda kultura organizacji powinna ewoluować w kierunku osiągania lepszych wyników, tworzenia lepszych miejsc pracy dla zespołów i zapewnienia większej satysfakcji klientom.

Opowiecie nam o waszej kulturze, o tym gdzie widzicie wyzwania, które podejmujecie, aby odnosić sukcesy? Diagnozę i badania waszej kultury poprowadzi nasz partner biznesowy. Zaproponujemy rozwiązania odpowiednie dla całej waszej organizacji. Stworzymy razem waszą przewagę kulturową. Jak możemy Wam pomóc? 

 

  • Zarządzanie zorientowane na realizację wartości organizacji i zespołów

  • Stwórz kulturę przyszłości dla organizacji

MENTORING

Czy szukasz regularnego wsparcia? Może potrzebujesz jednorazowej konsultacji? Nasi mentorzy pomogą ci osiągać postępy, począwszy od miejsca, w którym aktualnie jesteś.

Nazywamy siebie mentorami. Nie tylko coachami czy konsultantami. Dlaczego? Różnica polega na tym, że wierzymy w skuteczność zastosowania kilku narzędzi, jednak nie mieszamy ich ze sobą jak „shake”. Stosujemy je naprzemiennie lub procesowo. Na początku, ale i w trakcie procesu, pomożemy określić potrzebne ci rozwiązania: mentoring, coaching, konsulting lub terapię. Kiedy proces się zakończy, zorientujesz się jak holistycznie zadbaliśmy o ciebie jako człowieka. Twój proces mentoringowy może być prowadzony przez więcej niż jedną osobę.

Nasze doświadczenia z ostatnich lat utwierdzają w skuteczności tego podejścia. Mentorzy Big Call to praktycy, eksperci, doświadczeni menedżerowie, przedsiębiorcy, ale też naukowcy, którzy towarzyszą swoim klientom od wielu lat. Skorzystaj z naszej sieci kontaktów, pomożemy ci połączyć się z właściwą osobą.

 

WIĘCEJ:

  • Otrzymasz możliwość wybrania mentora, z którym będziesz współpracował.
  • Zaplanujemy dla ciebie minimum 6 spotkań w 21-dniowych interwałach.
  • Otrzymasz zestaw narzędzi Big Call, które będą cię wspierać w obszarach twoich potrzeb.
  • Z naszym wsparciem uzgodnisz ze sponsorem procesu twoje potrzeby oraz oczekiwany rezultat.
  • Przebieg procesu, oraz jego treść będzie objęte całkowitą klauzulą poufności.