Liderzy w biznesie

Masz trudne wyzwania? Chcemy ci pomóc. Prawdopodobnie dotarłeś na tę stronę, ponieważ wiesz, że zmiana jest jedyną stałą – szczególnie w dzisiejszych czasach. Będąc Liderem w organizacji, zdajesz sobie sprawę z potrzeby ciągłego rozwoju, aby motywować swoich najlepszych ludzi i odkrywać nowe możliwości dla biznesu. Przecież naprawdę chcesz się wyróżnić i rozwijać swój zespół!

PROGRAMY ROZWOJU PRZYWÓDZTWA

 • Plener przywództwa. Na gruncie narzędzia, jakim jest team coaching doświadczysz siły osobistego rozwoju. Uzyskasz nową perspektywę, a twoja samoświadomość – jak horyzont – poszerzy się do 360 stopni wpływając na twoją wizję, wartości, strategie i cele. Przyjmując informację zwrotną od życzliwych ludzi, poznasz siebie lepiej. Wraz z uczestnikami warsztatów skorzystasz na transferze wiedzy i doświadczeń.
 • Wartości - DNA zespołu. Jak komunikować ważne sprawy? Niezależnie od tego czy ważne są cele, zadania, czy zasady, na których ci zależy, potrzebujesz poznać zasady komunikacji opartej na wartościach. To wartości ożywiają i nadają znaczenie celom i zadaniom. Kiedy w obszar twojego przywództwa włączysz świat wartości, odkryjesz dźwignię dla motywacji zespołu. Nauczysz się, jak połączyć wartości zespołu z misją twojej organizacji. Po ukończeniu szkolenia poprowadzisz taki sam warsztat dla swojego zespołu.
 • Dynamika rozwoju zespołu. Wiele z obserwowanych modeli zachowań zespołu to mechanizmy, które wpływają na postawy, wyniki i satysfakcję z pracy. Na szczęście, badacze procesów grupowych znają je od wielu lat. Świadomość procesu grupowego w twoim zespole pozwoli ci rozumieć i zarządzać postawami zespołu. Zyskasz możliwość interpretacji zjawisk z perspektywy procesów zachodzących w całej grupie oraz pomiędzy poszczególnymi członkami zespołów. Doświadczysz dynamiki małej grupy w procesach przywództwa. To 16-godzinna psychologia zespołu w praktyce.

PROGRAMY ROZWOJU ZARZĄDZANIA

 • Young Voices. Programy rozwoju młodych Liderów. Zabezpiecz przyszłość organizacji poprzez rozwój młodych liderów spójny z długofalowymi celami. Awans młodych menedżerów jest jedną z najbardziej podstawowych i najlepszych inwestycji w przyszłość, jakie firma może podjąć. Opracujemy koncepcję dostosowaną do potrzeb Twojej firmy i przygotowujemy przyszłe pokolenie liderów na ich zadania. „Inwestycja w wiedzę zawsze się opłaca” – Benjamin Franklin.
 • Coaching i mentoring w zarządzaniu zespołami. Podczas szkolenia dowiesz się jak podnosić skuteczność i efektywność zespołu poprzez zaplanowane indywidualne i zespołowe działania rozwojowe

CENTRUM KOMPETENCYJNE

Z pewnością już wiesz, że proste i płaskie hierarchie w organizacjach zmieniają nie tylko strukturę, ale też kierunek rozwoju ludzi w zespołach. Dawniej kariera była utożsamiana głównie z awansem przywódczym; dzisiaj stoimy przed wyzwaniem opracowania atrakcyjnych ścieżek rozwojowych dla zespołów liderów i specjalistów. Można podsumować to zjawisko metaforą rozwojową: „Rozwój to nieustanna podróż w nowe i fascynujące miejsca... ale bez wsiadania do windy”.

Pisząc o tym, akcentujemy rozumienie rozwoju jako wzrostu w zakresie odpowiedzialności i rozwoju osobistego, włączając postępy w rozwijaniu kompetencji. Ani nowi ludzie w zespołach, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, ani bardzo doświadczeni pracownicy, wnoszący istotny wkład w sukces firmy – nie mogą mieć poczucia „ślepego zaułka” w karierze.

Wiele stracicie, jeśli wasi ludzie będą rozwijać się poza organizacją. W czasie niedoboru wykwalifikowanych ekspertów ryzykujecie taką sytuacją utratę wielkiej wartości i wiedzy. Odpowiedzią na te potrzeby są ścieżki kompetencyjne. Projektujemy dla was krótkie formy edukacyjne, które pomogą zespołom nieustannie rozwijać kompetencje i doskonalić się w potrzebnych im obszarach.

 • Jak zarządzać zespołem różnorodnym pokoleniowo?
 • Jak ułożyć priorytety i cele w czasie ?
 • Czym jest osobista produktywność i skuteczność?
 • Jak korzystać z informacji zwrotnej w przypadku udzielania jej kolegom w projekcie, szefowi, zespołom?
 • Jak dobrze komunikować się w różnorodnym pokoleniowo zespole?
 • Jak wygłosić i napisać - Expose Szefa lub Expose Lidera Projektu?
 • Jak uzgadniać partnerstwo współpracy podczas wpólnych projektów?
 • Jak przestać grać w grę korporacyjną ? Analiza transakcyjna.
 • Jak prowadzić dialog motywujący z zespołem?

KULTURA ORGANIZACJI

Temat kultury organizacji jest nam niezwykle bliski. Za każdym razem, rozmawiając o kulturze organizacji z naszymi klientami, widzimy jak „błyszczą im oczy”. Dzieje się tak, ponieważ wszystkim nam zależy na kulturze.

Jaką chcecie być organizacją i jaki wpływ chcecie po sobie pozostawić?

Chcemy wspierać twoją organizację w poszukiwaniu lub ewolucji waszej przewagi kulturowej.

To dla tej przewagi pozostaną z wami utalentowani pracownicy i ważni klienci. Każda kultura organizacji powinna ewoluować w kierunku osiągania lepszych wyników, tworzenia lepszych miejsc pracy dla zespołów i zapewnienia większej satysfakcji klientom.

Opowiesz nam więcej o waszej kulturze, o tym gdzie widzisz wyzwania, które podejmujecie, aby odnosić sukcesy. Diagnozę i badania waszej kultury poprowadzi nasz partner biznesowy. Zaproponujemy rozwiązania odpowiednie dla całej waszej organizacji. Stworzymy razem waszą przewagę kulturową.

Jak możemy Wam pomóc? Cieszymy się, że możemy Was poznać!

 • Zarządzanie zorientowane na realizację wartości organizacji i zespołów

 • Stwórz kulturę przyszłości dla organizacji

MENTORING

Czy szukasz regularnego wsparcia? Może potrzebujesz jednorazowej konsultacji? Nasi mentorzy pomogą ci osiągać postępy, począwszy od miejsca, w którym aktualnie jesteś.

Nazywamy siebie mentorami. Nie tylko coachami czy konsultantami. Dlaczego? Różnica polega na tym, że wierzymy w skuteczność zastosowania kilku narzędzi, jednak nie mieszamy ich ze sobą jak „shake”. Stosujemy je naprzemiennie lub procesowo.

Na początku, ale i w trakcie procesu, pomożemy określić potrzebne ci rozwiązania: mentoring, coaching, konsulting lub terapię. Kiedy proces się zakończy, zorientujesz się jak holistycznie zadbaliśmy o ciebie jako człowieka. Twój proces mentoringowy może być prowadzony przez więcej niż jedną osobę.

Nasze doświadczenia z ostatnich lat utwierdzają w skuteczności tego podejścia.

Mentorzy Big Call to praktycy, eksperci, doświadczeni menedżerowie, przedsiębiorcy, ale też naukowcy, którzy towarzyszą swoim klientom od wielu lat. Skorzystaj z naszej sieci kontaktów, pomożemy ci połączyć się z właściwą osobą.

 

WIĘCEJ:

 • Otrzymasz możliwość wybrania mentora, z którym będziesz współpracował.
 • Zaplanujemy dla ciebie minimum 6 spotkań w 21-dniowych interwałach.
 • Otrzymasz zestaw narzędzi Big Call, które będą cię wspierać w obszarach twoich potrzeb.
 • Z naszym wsparciem uzgodnisz ze sponsorem procesu twoje potrzeby oraz oczekiwany rezultat.
 • Przebieg procesu, oraz jego treść będzie objęte całkowitą klauzulą poufności.