Liderzy w biznesie

Będąc Liderem w organizacji, zdajesz sobie sprawę z potrzeby ciągłego rozwoju, aby motywować swoich najlepszych ludzi i odkrywać nowe możliwości dla biznesu.

Masz trudne wyzwania? Chcemy ci pomóc.

PROGRAMY ROZWOJU PRZYWÓDZTWA

PROGRAMY ROZWOJU ZARZĄDZANIA

CENTRUM KOMPETENCYJNE

Proste i płaskie schematy w organizacjach zmieniają nie tylko strukturę, ale też kierunek rozwoju ludzi w zespołach. Dawniej kariera była utożsamiana głównie z awansem pionowym. Dzisiaj stoimy przed wyzwaniem opracowania innych atrakcyjnych ścieżek rozwojowych. Można podsumować to zjawisko metaforą rozwojową: „Rozwój to nieustanna podróż w nowe i fascynujące miejsca... ale bez wsiadania do windy”.

KULTURA ORGANIZACJI

Chcemy wspierać waszą organizację w poszukiwaniu lub ewolucji waszej przewagi kulturowej. Jaką chcecie być organizacją dla ludzi? To kluczowe pytanie na drodze definiowania kultury waszej organizacji. Z przyjemnością pomożemy wam znaleźć na nie odpowiedzi.

  • Zarządzanie zorientowane na realizację wartości organizacji i zespołów.

  • Stwórz kulturę przyszłości dla twojej organizacji.

MENTORING I COACHING

Szukasz regularnego wsparcia? Może potrzebujesz jednorazowej konsultacji? Nasi mentorzy pomogą ci osiągać postępy, począwszy od miejsca, w którym aktualnie jesteś.

Mentorzy Big Call to praktycy, eksperci, doświadczeni menedżerowie, przedsiębiorcy, ale też naukowcy, którzy towarzyszą swoim klientom od wielu lat. Skorzystaj z naszej sieci kontaktów, pomożemy ci połączyć się z właściwą osobą.

 

WIĘCEJ:

  • Zaplanujemy dla ciebie minimum 6 spotkań w 21-dniowych interwałach.
  • Otrzymasz zestaw narzędzi, które będą cię wspierać w obszarach twoich potrzeb.
  • Z naszym wsparciem uzgodnisz ze sponsorem procesu twoje potrzeby oraz oczekiwany rezultat.
  • Przebieg procesu, oraz jego treść będzie objęte całkowitą klauzulą poufności.