Ludzie i wartości

Nasza kooperatywa Big Call to nietuzinkowi, inspirujący edukatorzy z autentycznym kodem Servant Trenera w swoim DNA. Służymy wam z pasją uczenia.

Aneta Montano

Servant Trenerka. Specjalizacja Przywództwo

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy na stanowiskach C-Suite w USA. Obecnie koncentruję się na wspieraniu organizacji w transformacji stylu przywództwa. Wspieram świadome organizacje i firmy otwarte na nowe modele pracy.

Aleksandra Chrapko

Servant Trenerka. Specjalizacja Agile Leadership

Od dwudziestu lat wspieram rozwojowo liderów i zespoły w docieraniu do samych siebie, oraz do innych ludzi. Moją specjalizacją jest obszar wspierania zwinnych zespołów - Agile Leadership.

Karol Michalak

Servant Trener. Facylitator Przywództwa

Z nowoczesną edukacją jestem związany od wielu lat. Wielką satysfakcją jest dla mnie wzmacnianie zespołów, doprowadzanie ich do efektywności i zdrowia. Przez ten czas rozwijałem setki zespołów w obszarze przywództwa, sprzedaży i jakości obsługi.

Dawid Muszkiet

Servant Trener. Facylitator Przywództwa

Od ponad 20 lat jestem związany z obszarami IT i HCM. Realizowałem wiele projektów w Polsce i za granicą. Posiadam kilkanaście lat doświadczenia w roli facylitatora i trenera np. w Centrum Szkoleniowym SAP Polska. Jestem Servant Leaderem z natury i przekonania.

Dorota Juszczyk

Servant Trenerka. Specjalizacja Servant Customer Experience.

Zawsze wierzyłam w to, że koncentracja na pozytywnych doświadczeniach klienta, w perspektywie długofalowej przełoży się nie tylko na rosnącą ilość zadowolonych klientów ale również na wzrost wyników finansowych. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w roli menadżera zespołów samoorganizujących.

Bożena Olszewska

Servant Trenerka. Specjalizacja Liderzy Społeczni

Od 15 lat praktykuję stosowanie nowoczesnych form edukacji, wspierając organizacje i liderów społecznych. Wspieram ludzi i tworzone przez nich systemy w podążaniu i odkrywaniu głębokich dążeń płynących z ich wartości i potrzeb.

NASZE WARTOŚCI

Hojność
Dobry wpływ
Miłość
Pasja do zmian
Skuteczność
Radość uczenia
Wartości ludzie
  • Be
  • Do
  • Share