Jak pracujemy

Nasze programy rozwojowe pomagają liderom, zespołom, organizacjom w ciągłym doskonaleniu się. 
Wszystko co robimy, służy temu, aby was wspierać. Słowo „
służymy” nie jest tu przypadkowe. Jeśli chcesz poznać logikę naszej pracy, to poniżej właśnie o tym piszemy.


Diagnoza
1

Zanim zaczniemy projektować dla was rozwiązania, potrzebujemy poznać wasze potrzeby. Do zbierania potrzeb, podchodzimy profesjonalnie i dokładnie. Zapewniamy Wam, diagnozę Waszej kultury przywództwa poprzez przeprowadzone wywiady z wybranymi uczestnikami. Korzystamy z kluczowych pytań zawartych w indexach badań nad kulturą organizacyjną. Chcemy pomóc Wam ustalić punkt odniesienia, który poinformuje Was o tym jakie zmiany zaszły, oraz jaki mierzalny postęp odnieśliście, korzystając z naszego procesu rozwojowego.

Projektowanie
2

Czerpiąc ze spostrzeżeń zebranych podczas etapu diagnostyki, współpracujemy z Wami, aby opracować optymalny plan rozwoju Liderów, Zespołów, Organizacji. Nasze rozwiązania pomogą uzyskać Wam restart w kluczowych dla Waszego rozwoju obszarach. Namierzanie luk kompetencyjnych i mocnych stron, jest wskazówką dla Nas w konkretnym dostosowaniu programu wydarzeń. Projektujemy wydarzenia mocne, głębokie, pobudzające do świadomości. Następnie na tym doświadczeniu rozwijamy umiejętności Liderów.

Wdrożenie
3

Bez skutecznego działania najlepsze plany nie są wystarczające. Zależy nam na zgodności w działaniu całej Waszej organizacji. Dzięki naszym narzędziom, otrzymacie plan wdrożenia zmiany w organizacji. Przekazujemy rzetelne informacje, dające Waszej organizacji wskazówki jak kontynuować proces wdrożenia. Zależy nam na tym, abyście w proces wdrożenia zaangażowali całą organizację. Sukces jest wtedy bliżej.

Ocena
4

Oceniamy satysfakcję uczestników naszych wydarzeń. Oceniamy również ich gotowość do polecenia programu i zastosowania w praktyce nowych narzędzi w organizacji. Nasi Servant Trenerzy, otrzymują od Was informację zwrotną. Regularnie korzystają również z superwizji.

Postać jest jak drzewo, a reputacja jak cień.
Cień jest tym, co o nim myślimy; drzewo jest prawdziwe.

Abraham Lincoln
Serce
Serce
Będę to robić z pasją

W medycynie, poezji, teologii pojawia się stwierdzenie, że to właśnie w sercu kryje się źródło życia. Autentyczność, mądrość i świadomość drugiego człowieka to magnes, który przyciąga ludzi. Poziom serca to poziom, na którym koncentrujemy się na waszej autentycznej pasji. Rozniecając pasję dajemy impuls do odważnego przewodzenia ludziom.

Głowa
Głowa
Myślę i wierzę w sens

Wspieramy was w pogłębianiu świadomości osobistych przekonań, które przekładają się na codzienne biznesowe decyzje. Wasze myślenie kreuje rzeczywistość kultury organizacji i w widoczny sposób wpływa na postawy zespołów. To głowa lidera prowadzi do wyboru strategii działania i nadaje działaniom sens w długiej perspektywie. Uczymy was przywództwa tak, aby wasz świat myślenia wspierał waszą wizję, rozumiał strategię i podejmował mądre decyzje.

Ręce
Ręce
Wiem i potrafię to robić

Na tym poziomie koncentrujemy się na waszych praktycznych umiejętnościach i wiedzy, które są dowodem waszej efektywności. Uczymy was osiągania zamierzonych efektów. Efekty pracy są bowiem waszą wizytówką. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zauważalnej skuteczności, dajecie ludziom przestrzeń do zaufania waszemu przywództwu. Jesteście dla nich wiarygodni.

Stopy
NOGI
Pójdę tą ścieżką dalej

Rozwój jest nieustannym procesem, a droga rozwoju jest różna, unikalna. Na tym poziomie towarzyszymy wam w odkrywaniu waszego stylu przywódczego. Zależy nam, żebyście mogli długoterminowo korzystać z doświadczenia, narzędzi i unikalnej zmiany, która dokonała się w was samych. Wierzymy, że osobisty rozwój wpłynie na to, w jakim tempie traficie do celu powołania. Jeśli można usuwać przeszkody na drodze do celu, to jesteśmy gotowi wam w tym pomóc.