Jak możemy spędzić czas?

Jakub Kurpiewski

Wake Up Mazury

Spotkanie z Jakubem otworzy Wam perspektywę przywództwa opartego na wartościach, jakie reprezentuje grupa ratowników i żeglarzy. Co byłoby możliwe, gdyby Wasz zespół w codziennej pracy tak walczył o siebie, jak robi to sternik podczas regat?

Krzysztof Kadela

Blady Kris

Spotkanie z Krzysztofem pozwoli Wam doświadczyć niezwykłego współbrzmienia Waszego zespołu. Co byłoby możliwe, gdyby Wasz zespół w codziennym życiu organizacji brzmiał mocno i harmonijnie?

Karol Bogucki

Spotkanie z Karolem otworzy Wam perspektywę przywództwa zespołowego opartego na wartościach pola golfowego. Wydawać mogło by się, że golf to sport dla indywidualistów? Nic bardziej mylnego. Etyka tego sportu inspiruje największych liderów świata.

Anna Bartosik

Annika Fika

Spotkanie z Anią zwróci waszą uwagę na ciało i wnętrze. Inni ludzie widzą nie tylko to, co jest fizyczne. Wewnętrzna oś wartości i tożsamości jest bardziej widoczna, niż nam się wydaje. Ania pomoże Wam, odnaleźć i zrozumieć swoją wewnętrzną oś podczas zajęć.

Parisa

Wasze spotkanie z Parisą będzie dla niej prezentem. Na początku będzie Wam się wydawało, że to Wy coś jej dajecie... jednak okaże się, że było odwrotnie. Spotkanie z Parisą to spotkanie z takimi wartościami jak życie, bezpieczeństwo, godność i prawda.

Mohamad Akbari

Jestem zawodowym freestylerem piłkarskim i pochodzę z Iranu. Mam już za sobą pewne osiągnięcia, takie jak mistrzostwo świata, mistrzostwo pucharu Polski, wicemistrzostwo Azji. Podczas warsztatów pokażę wam na czym polega współpraca z piłką. Dlaczego wybrałem Polskę? Freestyle był dla mnie głównym...