Bożena Olszewska

Servant Trenerka. Specjalizacja Liderzy Społeczni
Bożena Olszewska

Od 15 lat praktykuję stosowanie nowoczesnych form edukacji takich jak: coaching, doradztwo zawodowe, kompas kariery, badanie profili oraz stylów zachowań (Disc). Wspieram organizacje i liderów społecznych oraz środowiska twórcze.

Wspieram ludzi i organizacje w podążaniu i odkrywaniu głębokich dążeń płynących z ich wartości i potrzeb. Wierzę, że ludzie i systemy organizacji mogą opierać się na głębokich wartościach, czyniąc ludzi silnymi. Wspierając organizacje, stosuję komunikację empatyczną NVC  (Porozumienie bez przemocy)

W trakcie swojej drogi zawodowej, opowiadałam za dystrybucję, rozwój sieci kontrahentów i pozyskiwanie nowych rynków w Europie, Azji i USA. Reprezentowałam organizacje w takich branżach jak: specjalistyczna odzież sportowa, naturalne kosmetyki, projekty technologiczne.Zarządzałam biznesowymi zespołami sprzedażowymi przez 9 lat. Równocześnie prowadziłam grupy i zespoły w organizacjach społecznych. Wspieram środowiska artystyczne, poprzez autorski program "Artist ID", którego celem jest rozwój osobisty twórców.

Uczestniczyłam i współprowadziłam, programy wolontariackie w USA dla Martin Flack Consulting. Jestem zaangażowaną liderką społeczną dla której ważne jest wsparcie potencjału ludzi i organizacji. 

Posiadam szereg ukończonych szkoleń w takich organizacjach jak szkoła coachingu Coachwise ( 99 h akredytowanego kursu ICF), Crown,  PeopleKeys, Instytut Didaskalos. Ukończyłam również kursy coachingowe, autora bestsellerowej książki: „Sztuka zadawania pytań” Tony Stoltzfus w Metaformation Institute w USA.