Aneta Montano

Servant Trenerka. Specjalizacja Przywództwo
Aneta Montano

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy na stanowiskach C-Suite. W Stanach Zjednoczonych przez ponad 15 lat pracowałam w branżach Retail, B&B, Corporate Travel i szkoleniowej. Pracując dla Sears, Roebuck & Co. pełniłam rolę HR Managera, kierowałam ponad dwustuosobowym zespołem. Po powrocie do Polski objęłam rolę Dyrektora Zarządzającego Rynkiem Polskim i Członka Zarządu Baltika Group. Później zostałam Dyrektorem Generalnym i Vice Prezesem Zarządu FCM Travel Solutions Poland, przedstawicielstwa australijskiego potentata Flight Centre Ltd.

Obecnie koncentruję się na wspieraniu organizacji w transformacji stylu przywództwa. Wspieram świadome organizacje, zwinne zespoły, firmy poszukujące nowych modeli pracy. Jestem aktywnym Executive Coachem i absolwentką wiodących szkół coachingu. Współpracuję jako mentor z Fundacją Liderek Biznesu. Jestem akredytowanym trenerem FACET5, Exteded DISC, certyfikowanym konsultantem Mindfulness Based Cognitive Therapy i psychologiem biznesu.

Określam siebie jako Servant Liderkę, choć przez wiele lat byłam nim „intuicyjnie". To właśnie w USA poznałam inspirujących Liderów, którzy uczyli mnie przywództwa. Pragnę zachęcać i motywować Liderów do poznawania kultury przywództwa Servant Leadership, jako platformy do budowania zdrowych zespołów, oraz sprawiedliwych i etycznych organizacji.

Praca na rzecz Center of Servant Leadership jest dla mnie symbolem potrzebnej i nadchodzącej zmiany w Polskich organizacjach.