Naturalny świat inspiracją dla przywództwa

Czy w naturalnym świecie są ukryte mocne inspiracje dla ludzi w przywództwie? Co liderzy mogą zaobserwować na przykładzie stadności koni i stada owiec?

 

Co łączy Bolimowski Park Krajobrazowy z pograniczem polsko - słowackim Soblówki? To właśnie tam dzieją się niezwykłe transformacje przywódcze. Zarówno wieloletnia praca Agaty Wiatrowskiej, jak i autorski program Magdaleny Kamińskiej wspierają organiczne ścieżki wewnętrznego rozwoju liderów. W otoczeniu naturalnego świata liderzy z organizacji biznesowych ale również liderzy społeczni stawiają sobie kluczowe pytania. Inspiruje ich świat naturalnych procesów, którego mogą doświadczyć w kontakcie ze stadem koni lub stadem owiec.

Jeśli interesuje was nieoczywista treść, która zainspiruje waszą dalszą transformację, proponujemy wam wysłuchanie podcastu nagranego z autorkami tych niecodziennych programów. 

W 105 podcaście Agaty Wiatrowskiej, rozmawiamy o esencji stadności, przywództwie, trosce i ucieleśnianiu. Porównujemy doświadczenia wędrowania z owcami z doświadczeniami w programach rozwojowych z końmi.
Z rozmowy wyłaniają się cudowne obrazy, mocne przeżycia i nadzieja, że są miejsca, gdzie możemy zaczerpnąć ze stadnej mądrości, zarówno tej ludzkiej, jak i naturalnej.

 

Link do podcastu: "Owce i konie - czego mogą nauczyć?"

 

Magdalena Kamińska o Agacie Wiatrowskiej: "Kiedy nawiązałam kontakt z Agatą  (2021 rok) dzieliłam się z nią rozterkami odnośnie sensu uczenia ludzi przywództwa poprzez stadność i pasterstwo.  Agata napisała mi wtedy: Magda Go!  Agato dziękujemy za twój przykład. I to jest wielkie, wielkie dziękuję"

Agata Wiatrowska jest prekursorką programów rozwojowych, które dzieją się w naturalnym środowisku stada koni. Jej doświadczenie ponad 20 lat wciąż inspiruje liderów którzy przestali zarządzać a zaczęli przewodzić . Znajdźcie Agatę i zaproście ją do swojej sieci... warto.
 

Horsesense