Jak przewodzić nowym pokoleniom korzystając z roli Servant Leadera?

Czy ciekawi was to, dlaczego w wielu organizacjach jest potrzebna pilna ewolucja stylu zarządzania? Konieczność takiej ewolucji wynika z kilku powodów. Jednym z najważniejszych są Ludzie.

 

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wydarzeniu Expo HR 2024. Podczas targów spotkacie wielu praktyków i wysłuchacie wielu inspirujących i merytorycznych wystąpień. Wydarzenie Expo HR odbędzie się 13 lutego w Centrum Nauki Kopernik.

Zachęcamy również do uczestnictwa w wystąpieniu Magdaleny Kamińskiej, która opowie wam o tym, jak zmiany pokoleniowe i redefinicje stylów pracy wpływają na pracę organizacji, liderów, zespołów HR.  To będzie spora dawka informacji o tym, jak powinniśmy przewodzić nowym generacjom korzystając z mniej dyrektywnych sposobów zarządzania w organizacji. 

 

O czym posłuchacie?
  • Nowe generacje mają inne potrzeby współpracy, inne definicje pracy, zespołu czy celów. To właśnie sprawia, że dotychczasowe, sprawdzone style zarządzania managerów, mogą nie być już tak efektywne i adekwatne jak kiedyś. Zmieniające się otoczenie rynkowe, technologiczne i oczekiwania innego stylu pracy przez "Gen Z" zachęcają nas do transformacji i redefinicji pracy i przywództwa.

  • Poznajcie najważniejsze argumenty, które wyjaśniają dlaczego najmłodsze generacje w naszych organizacjach chciałyby pracować z kimś takim jak Servant Leader".

  • Aby przyciągać i zatrzymywać najlepszych ludzi organizacje muszą sprawić, by doświadczenie pracy samo w sobie było inkluzywne i znaczące - to zadanie na miarę Servant Leaderów.

 

Expo HR to miejsce poświęcone tematyce nowoczesnego HR-u. To także przestrzeń spotkań, wymiany poglądów i oddolnych inicjatyw. Chcielibyście dowiedzieć się, jak nadążać za zmianami i trendami oraz czerpać korzyści z nowych rozwiązań w świecie HR? Zapraszamy do uczestnictwa w Expo HR

 

  • Expo HR to jedyne tego typu spotkanie łączące praktyków HR z liderami rynku rozwiązań wspierających pracę zespołów HR w tworzeniu wspaniałych miejsc pracy. To to unikalna platforma nawiązania cennych kontaktów, które mogą zaowocować współpracą biznesową.
  • Podczas Expo HR  stworzona jest przestrzeń dla ponad 50 organizacji, liderów ozwiązań dla zespołów HR oraz dla  600 praktyków HR.

 

Zapraszamy!