Servant Liderzy tematem numeru magazynu Personel Plus

O przywództwie przyszłości, gdy priorytetem jest człowiek. Zapraszamy do lektury.

Wrześniowy numer magazynu Personel Plus został w dużej części poświęcony tematowi koncepcji przywództwa Servant Leadership.

 

Nasze treści znalazły się pośród wielu artykułów w tym numerze. Artykuł Magdaleny Kamińskiej pt. "Dlaczego Generacja Z, chciałaby pracować z Servant Liderami" dotyczył znaczenia tego stylu przywództwa dla młodych ludzi w organizacjach. Publikacja Servant Trenerki centrum, Anety Montano pt. "Operacjonalizacja Love w biznesie" pokazywał co oznacza w tej filozofii przywództwa słowo: Love- Serve - Sacriface i czy szef to ktoś komu naprawdę powinno zależeć na sukcesach ludzi.

Swoje doświadczenia w dziedzinie wdrażania tego podejścia w organizacji opisali również nasi klienci z takich organizacji jak Spectrum Brands: Prezes Marceli Opieczyński wraz z Katarzyną Krauze i Anną Olesińską, Groupe SEB  i prezes Radosław Matuszewski. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się również Jan Hermanowicz Tech Transformation Advisor w CD Red.

Z przyjemnością dzieliliśmy się naszym zrozumieniem tej koncepcji, szczególnie w odniesieniu do potrzeb nowych generacji Z.

Zapraszamy do przeczytania wszystkich artykułów !