Servant Liderzy tematem magazynu Personel Plus

O przywództwie przyszłości, gdy priorytetem jest człowiek. Wrześniowy numer magazynu Personel Plus został poświęcony tematowi koncepcji przywództwa Servant Leadership. Zapraszamy do lektury.

 

Pośród wielu wartościowych artykułów opublikowanych w tym numerze znajdziecie tekst Magdaleny Kamińskiej  "Dlaczego Generacja Z chciałaby pracować z Servant Liderami". Dotyczy on znaczenia tego stylu przywództwa dla młodych ludzi w organizacjach. Publikacja Servant Trenerki Anety Montano, "Operacjonalizacja Love w biznesie" przybliża zaś, co oznaczają w tej filozofii przywództwa słowa Love - Serve  - Sacrifice. Autorka sprawdza też, czy szef to ktoś, komu naprawdę powinno zależeć na sukcesach ludzi.

Swoje doświadczenia w dziedzinie wdrażania tego podejścia w organizacji opisali również nasi wybrani klienci z takich organizacji jak: Spectrum Brands ( Prezes Marceli Opieczyński wraz z Katarzyną Krauze i Anną Olesińską), Groupe SEB  (prezes Radosław Matuszewski). Swoimi przemyśleniami na ten temat podzielił się również Jan Hermanowicz Tech Transformation Advisor w CD Red.

Zapraszamy do przeczytania wszystkich artykułów, by poszerzyć swoje horyzonty !