Reportaż ze szkolenia "Leadersheep na Wypasie"

Nie jest łatwo oddać klimat i ducha wyjazdów Servant Liderów do pasterzy. Kiedy otrzymaliśmy link do reportażu i z głośników popłynęła muzyka pasterskich fletów mieliśmy wrażenie, że czas się zatrzymał... 

 

Zatrzymujemy czas, pośród stada i pasterza, aby zrozumieć więcej o tym kim jest Servant Lider. Reportaż zaczyna się od 16 minuty, lecz koniecznie posłuchajcie tego co autor reportażu - Mariusz Chrapko mówi podczas wstępu.

Niezwykła muzyka w tym reportażu pojawiła się dzięki życzliwości niezwykłego muzyka Stefana Błaszczyńskiego z  projektu Flecista 2.0 (odcinek 1)

To debiut Mariusz Chrapko w roli reportażysty. Mariusz jest autorem bardzo znanego podcastu, który dzieje się od wielu lat. Teraz idzie dalej. Wspierajmy go. Ma talent do tego, aby usłyszeć rzeczy i sprawy nawet te nie wypowiedziane przez ludzi.

Skąd taki pomysł?

W ostatnim sezonie pasterskim, jedną z grup uczestniczących w programie była grupa alumnów kierunku „Agile Leadership” Uniwersytetu SWPS. Byli w niej ludzie z wielu organizacji, pełen przekrój branż i odpowiedzialności.
Spędzili z nami trzy dni w rejonie pogranicza w Beskidach. Przez trzy dni byli przy nas i pasterzach, w otoczeniu hal i stada po to aby nauczyć się od nich… roli Servant Lidera.

Reportaż jest niezwykły. Wszystko nagrane na żywo - wejdź tu Podcast "Menedżer Plus"​

Link do podcastu Mariusza Chrapko pt. "Leadersheep na Wypasie"
Leadersheep na wypasie